Kurjennevan eränkävijät ry
Varpula 23.3.2019
Miehet yleinen seura g
1. Pihlajamäki Kari LUK 7 326
2. Vähämäki Jukka KUK 6 886
3. Kulju Mika Leuk 6 208
4. Luoma Harri LUK 5 246
5. Haavisto Jarmo Virtain pilkkijät 4 792
6. Pihlajamäki Juha-Matti ASUK 4 728
7. Saarinen Jari ASUK 4 625
8. Palomäki Esko VUK 4 089
9. Hartikainen Janne KUK 4 004
10. Kariluoma Markku KUK 3 824
11. Borisov Pasi Leuk 3 519
12. Ylisaari Kari LUK 3 323
13. Keski-Korhonen Kari MB-Eräkerho 2 897
14. Kuja-Kyyny Esa KUK 2 894
15. Niemelä Niko LUK 2 446
16. Johansson Toni LUK 2 234
17. Eronen Pasi LUK 2 096
18. Huhtamäki Kari Lapua 2 064
19. Petäys Joni LUK 2 032
20. Kotila Juho LUK 1 957
21. Antila Markku KUK 1 828
22. Kytölä Hannu MB-Eräkerho 1 762
23. Auvinen Jukka LUK 1 080
24. Kekäläinen Ari PK 1 052
25. Mullo Seppo Lapua 865
26. Ojutkangas Anssi LSK 862
27. Latva-Nevala Ari Kurjennevan eränkävijät 826
28. Toivonen Jyrki P:joki 707
yht. 86 172
Miehet veteraani seura g
1. Mäkipelto Jarmo Leuk 6 835
2. Yliaho Erkki Leuk 5 824
3. Hakomäki Heino JPO 4 630
4. Petäys Matti LUK 4 126
5. Varmajoki Eero VUK 3 624
6. Kaaranka Jyrki Leuk 3 444
7. Ylinen Kaarlo LSK 3 426
8. Pirinen Kyösti KUK 3 182
9. Nieminen Seppo LUK 3 164
10. Keskinen Antti Virtainp. 3 004
11. Myllyaho Aleksi VUK 2 797
12. Övermark Teuvo LKV 2 545
13. Tikkamäki Aki Leuk 2 534
14. Ylisaari Pentti LSK 2 449
15. Koskela Markku LUK 2 379
16. Seikinranta Mauno Leuk 2 228
17. Mukari Mauri VUK 2 076
18. Soini Ari LUK 2 058
19. Saarikoski Ilmari LUK 2 010
20. Miilumäki Tapani Kurjennevan eränkävijät 1 939
21. Harju Reijo JPO 1 817
22. Ristimäki Hannu JUK 1 764
23. Rautiainen Jarmo LUK 1 724
24. Saarinen Risto ASUK 1 705
25. Keltamäki Seppo LUK 1 655
26. Myntti Jussi VUK 1 534
27. Koski Hannu LUK 1 482
28. Kulju Hannu PK 1 202
29. Kalmu Pentti KUK 1 116
30. Minni Reijo LUK 1 072
31. Kuhna Aarne ? 1 010
32. Vierula Jouni LUK 995
33. Rinta-Jaskari Timo LUK 926
34. Kuhmonen Markku AsUK 760
yht. 83 036
Naiset Yleinen seura g
1. Palomäki Satu VUK 3 489
Naiset veteraanit seura g
1. Ristimäki Pirkko JUK 2 098
2. Petäys Raija LUK 1 045
yht. 3 143
Nuoret seura g
1. Aatu K LUK 1 530
2. Haapala Valtteri MB-Eräkerho 1 055
3. Hartikainen Matias KUK 138
yht. 2 723
Kalaa nousi koko kisassa yht. 178 563