LAITURIPILKKI  SUNINSALMI CUP 2016 - PISTETILANNE 4
Yhteispisteisiin lasketaan 5 parasta. Isoimmasta kalasta 5 lisäpistettä, lihavoituna pisteissä.
      1 2 3 4 5. 6. 7. 8. 9. 10.  
Miehet seura 16.4. 24.4. 30.4. 7.5.             yht.
1. Mika Kulju LeUK 18 6 16 20             60
2. Matti Ala-Lantela LKV 12 12 14 16             54
3. Hannes Kaukola LeUK 6 14 18 14             52
4. Mauno Seikinranta LeUK 4 18 9 18             49
5. Reijo Kajoranta PK 21 10 1 7             39
6. Seppo Valkeinen LeUK 7,5 4 12 12             35,5
7. Erkki Yliaho LeUK 20 9                 29
  Tero Kankaanpää SeSonki     20 9             29
9. Aatos Lintula JUK   25                 25
10. Pasi Lantela LKV 7,5 3 10               20,5
11. Mikko Soini LKV   8 6 5             19
12. Seppo Leipäjoki LeUK   16                 16
  Reijo Hietakangas LUK 1     15             16
  Jukka Auvinen LUK 10 5   1             16
15. Seppo Nieminen LUK 14                   14
16. Heino Hakomäki LeUK 5   8               13
17. Kari Helander VUK 9                   9
18. Erkki Siitonen Ruovesi   7 2               9
19. Kyösti Pirinen KUK       8             8
20. Jarmo Mäkipelto LeUK     7               7
21. Pentti Kalmu KUK   2 5               7
22. Heikki Alanko AsUK       6             6
23. Seppo Keltamäki LUK     4               4
24. Väinö Tapio ViVa       4             4
25. Jukka Vähämäki KUK     3               3
26. Tomi Etelä-aho LSK       3             3
27. Heikki Rutanen S-Kaira 3                   3
28. Heino Hakomäki LeUK       2             2
29. Veikko Orava VUK 2                   2
30. Jalo Kannanniemi AsUK   1                 1
Naiset seura 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 yht.
1. Aune Salmela LeUK 20 20 16 16             72
2. Sinikka Ahopelto AsUK 18 16 14 14             62
3. Anneli Pöytälaakso LUK   14 25 10             49
4. Irene Siitonen Ruovesi   18 18 12             48
5. Lilja Lantela LKV     12 9             21
6. Marjatta Tapio ViVa       20             20
7. Tarja Huhtala SeSOnki       18             18
  Eila Viinamäki PK     10 8             18
9. Marja-Liisa Lintula JUK   12                 12
10. Raija Pekonniemi JPO   10                 10
Nuorten sarja seura 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 yht.
1. Teppo Hautamäki LeUK 18     20             38
2. Alex Muurinaho LeUK 20                   20
3. Joonas Mäkipelto LeUK 16                   16
4. Luka Muurinaho LeUK 14                   14